טיפ לחזרה לשגרה מאוזנת עם רחלי קרוט | מגזין שופרסל - נבחרת גרין
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

טיפ לחזרה מאוזנת לשגרה מאת רחלי קרוט

תמונה גרסת הדפסה

חזרה לשגרה אחרי הקורונה: רחלי קרוט משתפת בטיפ לחזרה מאוזנת לשגרה

קורונה קורונה. איך שינית לנו את החיים. הפכת אותם מהקצה אל הקצה.

 

מעל חודשיים ישבתי בבית, ראיתי בעיקר קירות, מסך מחשב וצמחים במרפסת. הייתי בטוחה שלעולם לא אצליח להתרגל אבל אחרי חודש פתאום שכחתי מה היה קודם.

 

ועכשיו מה? איך חוזרים לשגרה? איך חוזרים לנשום אויר, להתרגש, לבלות, לאכול מסודר, לצאת מהבית ובכללי איך גורמים לכל הסיטואציה המוזרה הזאת להפוך לשגרה נעימה.

 

כי בנינו, עכשיו כשהתרגלתי לפגישות בזום, לפיג'מה כל היום ולשיחות בעיקר בטלפון, קצת קשה להזכר איך היה כאן קודם.

 

אז השבוע החלטתי לכתוב לעצמי כמה כללים ולתלות על המקרר. להזכיר לעצמי מה חשוב לעשות.

 

ממליצה לכם לכתוב גם. זה משחרר, מהדק ובעיקר מזכיר לנו לנשום.

 

-          לפחות פעם ביום תצאי מהבית. להליכה, לסופר, לקניון. העיקר לצאת. תזכרי שחודשיים לא גיהצת את הויזה אז יש לך פור להשלים.

 

-          לא, פיג'מה היא לא בגד יציאה כשאת כל היום איתה. אז מה שפעם הלכת איתה לכל מקום. פעם גם לא הייתה קורונה.

 

-          פעמיים בשבוע תפגשי חברים. תזכרי איך זה לדבר עם אנשים פנים מול פנים. רק לא לשכוח חיבוק עם המרפק או עם הזרת ברגל.

 

-          צאי לאכול בחוץ. זה גם מפרגן למסעדה, גם מוציא אותך מהבית וגם משמין יותר. תתעלמי אגב מהסעיף האחרון, תמיד אפשר להזמין סלט עם רוטב בצד.

 

-          תשקיעי בעצמך. שימי מסכת זהב, תמרחי קרם פנים ששכב בארון או תמלאי אמבטיה במים חמים עם סבון שעושה בועות. אגב, ראיתם פעם סבון שעושה בועות?

 

-          תעזבי את הגלידוניות. ואת הבמבה. את הקולה ואת הפופקורן. החיים הם לא סרט ומי שסיפר לך שפופקורן לא משמין כנראה לא אכל את הפופקורן עם החמאה והפרמזן שהכנת לעצמך.

 

-          תפגשי את המשפחה. תמעכי את האחיינית הכי מושלמת ותשבי לדבר עם אמא. תזכרי שלפני חודש לא יכולת לעשות את זה וכמה התגעגעת. כמה הבטחת לעצמך שברגע שזה יעבור תקפצי לבקר את ההורים יותר מפעם בשבוע. ותספרי עד 10, זה נכון תמיד, בעיקר עם המשפחה.

 

-          צמחים במרפסת זה לא טבע. צאי לראות עצים, ים, עלים שנושרים, שמש שגורמת לך להזיע. רק אל תשכחי מקדם הגנה אחרת הקוסמטיקאית ממש תכעס שעשית לעצמך כתמים לבנים על הפנים.

 

-          תקני לעצמך משהו שווה. צמיד יקר שתמיד רצית, פסל לסלון שעושה לך שמח, בית עם גינה. טוב, אולי לא בית עם גינה, אבל לפחות אדנית עם פרחים שתגרום לך להרגיש כאילו את חיה בוילה.

 

-          ואף פעם, אף פעם אל תתבאסי שבילית חודשיים בבידוד. תראי כמה טוב זה עשה לחוש ההומור שלך.
עוד ממני

לא כדאי לפספס