רוני דואני מרימה לנשים סביבה | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

רוני דואני חוגגת את היכולות הנשיות

תמונה גרסת הדפסה

במעגלים שונים בחיי, אני נפעמת שוב ושוב מהיכולת הנשית להתלכד למען מטרה משותפת, לחתור אל עבר המטרה ולהשיג אותה. נשים שיוצרות שיח, מארגנות קהילות, פועלות יחד ומזיזות הרים!

זה נפלא שיש יום שחוגג אותנו ולשמחתי, אני מרגישה שנשים חוגגות אחת את השנייה כל הזמן, לפחות את האחווה הנשית! אנחנו יודעות לשאוב כוחות מאחרות ולהתייעץ, להילחם למען האחרת, להעניק וגם להרים כשצריך!

 

השבוע זכיתי להכיר שתי קבוצות של נשים מדהימות: 

להצטרף לצילומים למען ארגון "לא לאלימות" שעורך מכירת תכשיטים למען מעון נשים מוכות, 

וגם להכיר את כוחן ופועלן של אמהות מקהילת עוטף עזה שמחזקות אחת את השנייה, ומשתפות חוויות מרגשות ומיוחדות.

כל פעם מחדש, העשייה של הנשים הללו הרשימה אותי ונהניתי להיות חלק ולתרום למעגלי וקבוצות נשים שמייעצות, תומכות, יוצרות ומנהלות תקשורת שמובילה למעשים.

היכולת הנשית הזו חבויה בכל כך הרבה רבדים:

זה קיים ברמה האישית, כשאני מוצאת את עצמי מדברת ומנהלות שיח עם עוקבות שלי שמגיבות ושואלות ולעיתים רבות אני לומדת מהן ותמיד נהנית להכיר. אני נהנית גם לתרום מהידע שלי ומרגישה תמיד ברת מזל להיות במקום בו אני זוכה להכיר נשים כל כך מופלאות מעולמות שונים.

ברמה ההורית, למשל בצהרון של הבן שלי, כשקבוצת הורים, רובנו אמהות, זיהינו משהו שלא מצא חן בעינינו וממש עמדנו על הרגליים האחוריות כדי לייצר שינוי,

וזה מתקיים כל הזמן ברמה המקצועית, בתור אמא קרייריסטית שמקבלת השראה גם מנשים אחרות סביבה שמצליחות לנהל זוגיות, קריירה וגידול ילדים, אני תמיד שמחה להעניק גם השראה משלי. 

השבוע אפגש עם חיילות בודדות בהרצאה על יזמות אישית במסגרת "האחות הגדולה" יוזמה חברתית המורכבת ממתנדבים שמסייעים לחיילים בודדים וחיילות בודדות להשתלב בחברה הישראלית, הזדמנות עבורי כיזמית לתת גם מעצמי והניסיון שלי למען נשים צעירות.

זהו יום חג לנשים המופלאות בחיי, לבנות המשפחה ולחברות, לקוראות המדהימות שלי, כולכן לביאות שהופכות את המציאות שלי למלאה בתוכן, אהבה והשראה. היום במיוחד ובכל יום בשנה (:

עוד ממני

לא כדאי לפספס