לקראת החגים: האתגר של רוני דואני | we live green - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

צעד ראשון: הנה זה בא

תמונה גרסת הדפסה

אחרי החגים בגרסה קצת אחרת

אחרי החגים. אף פעם לא ממש התחברתי לעניין הזה. יש לי הרבה חסרונות, אבל דחיינות, היא לא אחת מהם, להפך. אם יש לי בעייה זו דחיית סיפוקים וכשאני רוצה להשיג משהו, זה צריך להיות לא עכשיו, אלא אתמול! אני מודה שאני מעייפת לפעמים אפילו את עצמי עם ה"טורבו" הזה ובטח את האחרים. פעם זה היה נגיד, אלבום חדש, עכשיו זאת יכולה להיות שיטת כושר חדשה שמדליקה אותי ואני כבר עכשיו חייבת להביא אותה ולא מבינה למה לוקח למפיץ מניו יורק יותר משעה לענות לי למייל (אז מה, אם אצלו 04:00 לפנות בוקר) ככה זה גם עם דיאטה – לא מבינה למה לחכות – הרי, ככל שאני אחכה יותר, ככה אני אגיע למשקל שהצבתי לעצמי מאוחר יותר, אז למה לאכול עכשיו עוד גלידה? גם לקראת הלידה, לא דחיתי כלום – לא נרגעתי עד שהחדר יהיה צבוע והוילונות החדשים יתלו (אז מה אם התינוקת תישן איתנו לפחות עד 2020... וגם זה מסודר, כי הזמנתי מיטה מתחברת) קניתי הכל מעגלה ועד מוצץ, יש לי תיק ארוז לחדר הלידה וכל שבוע אני פורקת משלוח שהגיע משופרסל גרין, כדי שהמקרר יהיה מלא, לכל מקרה.

ובכל זאת, לפני הלידה, הבנתי שאין לי ברירה אלא רק לשבת ולחכות, כי לה יש את הלו"ז שלה, היא תחליט מתי להגיח לאוויר העולם, היא תחליט אם להיות תינוקת נוחה או שנבלה ביחד, אני והיא, לילות ארוכים ללא שינה, אולי היא תהיה תינוקת כזאת שאפשר לקחת לכל מקום ואולי עגלה לא תבוא לה טוב בהתחלה.

אז תינוקת שלי, כל כך מרגש שהצטרפת אלינו והפכת אותנו להורים בפעם השנייה, בואי ניקח את הזמן, נחכה ביחד לאחרי החגים ונקווה שתהיה לך, לאבא, לנורי ולי, שנה הכי טובה שיש.  

.

עוד ממני

לא כדאי לפספס