טיפ לחזרה לשגרה מאוזנת עם רוני דואני | מגזין שופרסל - נבחרת גרין
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

טיפ לחזרה מאוזנת לשגרה מאת רוני דואני

תמונה גרסת הדפסה

למען האמת, אני עוד לא באיזון מלא ולגמרי מחפשת את דרכי לשם, התקופה של קורונה שינתה את עולם הפיטנס ומילאה את היום שלי עוד יותר ממה שיכולתי בכלל לדמיין. פתאום קרה משהו שלא יכולנו אפילו לתאר בדמיונות הכי פרועים - הכל עבר לדיגיטל! אחרי שנים של השקעה בסטודיו הכי מדוקדק ומעוצב עבור הלקוחות שלנו, פתאום אנחנו יכולים לראות אותם רק דרך מסך ולנהל איתם מערכת יחסים וירטואלית בלבד.

כאמור, בזמן שמסביב הקצב נחלש, אצלנו הכל התגבר והתחזק - פתחנו עוד סטודיו אונליין למעבר, גם פצחתי בפרויקט חדש ומרגש של תוכנית חדשה בערוץ הספורט.

צ'רלס דארווין צוטט באומרו שבטבע לא החזק שורד, אלא זה שיכול להסתגל לשינוי. עולם התעסוקה עבר כזו טלטלה ואני גאה לומר שהצלחתי לעמוד בשינויים ולצאת מחוזקים יותר מהתקופה.

הסטודיו אונליין שלנו נשאר פתוח ומשגשג למען האנשים שהחליטו לשנות את אורח החיים שלהם באופן קבוע גם אחרי שחדרי הכושר נפתחים ולמעשה זה פתח עבורם עולם חדש של יכולת להתאמן מרחוק שלא היתה קיימת מראש ותוכנית הכושר שלי ממשיכה בערוץ הספורט באופן קבוע.

בעצם, הקורונה יצרה בחיי סערה של עשייה וזו הייתה גם ההתמודדות שלי עם החרדה - לעשות, לבצע ולהגשים. זה גם הטיפ שלי אליכם, לכו על המטרה שלכם בכל הכוח. מתוך העשייה שנדחקתי אליה גם ממקומות של פחד ולחץ אחרי שהודיעו שסוגרים את בוסט ואת כל העשייה שלנו בעצם, צמחה קהילה חדשה של עשרות אלפי מתאמנים ברשת, צמחה הזדמנות עבורי לתוכנית אישית בערוץ הספורט - ערוץ שבדרך כלל מעניק את המקום לשידורי כדורגל, כדורסל וספורט פופולרי שפשוט התבטלו בשל הקורונה והותירו מקום לשידור אימונים שאנשים עקבו אחריהם באדיקות במטרה לשמור על האיזון בין הגוף והנפש, איזון שהיה כל כך חסר, הסקנו מסקנות על ההחלטות שלנו בחדר הכושר ולמדתי הרבה על עצמי ועל היכולות שלי גם בעת משבר. נכון, הקורונה לא לגמרי נגמרה אבל הבוסט נפתח ודברים חוזרים למסלולם. ואני?

אני מוצאת את עצמי עם לו"ז עמוס אפילו יותר מלפני תקופת הקורונה - רק בזכות העובדה שפניתי לעשייה. ושרק ימשיך כך (: מאחלת לכולנו לצאת ולהגשים את כל החלומות שטיפחנו בתקופה שהעולם עמד מלכת (

 

איך אתן? מה עוזר לכן לחזור לשגרה קבועה? מרגישים שהאיזון כבר שב לחיים? ספרו לי!

עוד ממני

לא כדאי לפספס