האתגר הבא: דייט עם חן או יותר כושר? | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

האתגר הבא: דייט עם חן או יותר כושר?

תמונה גרסת הדפסה

איך לשלב זמן איכות זוגי עם אימוני ספורט וקריירה?

בחיים שלי אני לא אוהבת לבחור, ואוהבת לעשות הכל מהכל ולא לוותר על שום דבר.

לכן שהייתי צריכה לבחור לקראת האתגר בין דייט עם חן, בעלי לבין אימון עם השותף והמאמן שלי, שגיב, הבנתי שזו תהיה התלבטות מורכבת.

מה לדעתכם צריכה להיות הבחירה שלי? אני צריכה את עזרתכם בקבלת ההחלטה ואתם יכולים כבר להצביע בסטורי שלי! 

כדי שיהיה לכם קל להצביע אשתף אתכם בתובנות מאחורי ההתלבטות שלי:

אז ככה...הלוואי שהיה יותר זמן ביום אבל אין, את השעות הקיימות אני כבר מנצלת עד תום, הולכת לישון באחת בלילה וקמה בשש בבוקר כך שאני בקושי ישנה ממילא. אני תמיד במירוץ אחרי הזמן, ורוצה להספיק כמה שיותר במשך היום. זה גם יעיל וגם פאן להצליח לשלב כמה דברים במקביל, במיוחד שאני נותרת עם התחושה שלא פספסתי שום דבר,

 

הקלישאה של הורים צעירים ובעלי עסק היא לוותר לעצמך או לוותר על זמן איכות עם הבעל כי יש ילדים קטנים בבית ועסק מתפתח ולא מוצאים את הכוחות. מבחינתי גם אימון וגם דייט זה שני דברים שמאוד קל לנו לוותר עליהם ולא להשקיע ודווקא שני הדברים האלה מאוד חשובים לנו, לבריאות הנפשית והפיסית שלנו.

 

אני אומרת שאסור להישאב לטירוף של היום יום, אסור לוותר. אני לפחות לא מוכנה לוותר על שום דבר ומשלבת את הדברים ואני רוצה לעודד אתכם לעשות אותו דבר.

אני מתמחה בסגנון האהוב עליי ביותר לאורח חיים בריא מבחינתי: "אמנות השילובים": אני וחן הולכים לאימון יחד בערב, מתאמנים יחד, מתארגנים בבוסט ואז מנצלים את זה שכבר יש בייביסיטר כדי להמשיך לדייט משלנו, שמעניק זמן לדבר ולהשלים פערים. 

אגב, גם בצהריים אנחנו עושים את זה! אפשר להספיק להכניס זמן איכות משותף פלוס אימון, שתי ציפורים במכה אחת, במיוחד בשבועות עמוסים של עבודה ועשייה, זו אתנחתא מבורכת שממלאה אותי באנרגיות.

היום, אני חייבת לבחור ולכן אני צריכה את עזרתכם!

מה הייתם בוחרים במקומי? איך אתם מצליחים לשלב זמן איכות זוגי עם אימוני ספורט וקריירה? ספרו לי והצביעו בסקר בסטורי!עוד ממני

לא כדאי לפספס