קארין סנדל ויובל גונן מבשלות ומדברות | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

קארין ויובל נפגשות: יוגה, עוגיות ואתגרים

תמונה גרסת הדפסה

מפגשים שלא מתכוננים אליהם, מצליחים בדרך כלל להוציא ממני את המיטב. לכן שמחתי על יוזמת המפגש ביני לבין יובל, חברתי לנבחרת שופרסל גרין, אבל לא היה לי מושג לאן מפגש שכזה יוביל מבחינת סיעור מוחות והפריה הדדית. האתגר שלי הוא להעניק זמן גם לנפש ולא רק לגוף אז קיוויתי שהמפגש יהיה מעניין ומלמד. ברגע שנפגשנו, היה לי ברור שהכימיה בינינו פועלת היטב. הגעתי לדירה שלה במהלך יום בו היא שקדה על הכנת עבודה בפילוסופיה, תואר ראשון אותו היא התחילה השנה. בהשראת העניין, קפצנו מהר מהיכרות מהירה לשיחה על משמעות החיים, קבלה, פילוסופיה ועוד נושאים ברומו של עולם. היתה לנו שיחה מרתקת, כל אחת שיתפה על התפיסות שלה, תחנות בדרך שעיצבו את עולמה, יצירות, סיפורת ואמנות שקיבלה מהם השראה ובן רגע כבר הרגשנו שאנחנו מכירות לעומק.

סיפרתי לה על תפיסת החיים שלי שהיא בדרך כלל יותר מדעית ולוגית לעומת המסע הרוחני שלה ואיך אני מנסה גם לנער תפיסות ישנות דרך האתגר שמכוון אותי לחיבור של נפש.

יום המפגש היה גם יום פתיחת העונה שלי בכדורגל, אם לא הייתי ממהרת הייתי יכולה להמשיך ולדבר איתה שעות…

אם עקבתם אחרי הכתבות הקודמות שלי, אתם יודעים שמיהרתי כדי שאספיק לאכול פסטה לקראת המשחק, בנוהל! אבל יובל החליטה שחוץ מהקינוח המעולה והבריא של עוגיות שיבולת שועל, בננה ושוקולד צ'יפס שנכין יחד, היא מכינה לי ארוחת פסטה מהירה ברוטב עגבניות טרי כדי לסגור לי את הפינה לפני המשחק וכדי שנוכל להמשיך וליהנות עוד מהשיחה ומהמפגש ומאימון היוגה שחלקנו אחרי השיחה. גיליתי גם בחורה מיוחדת עם המון עומק וגם מארחת שמכירה טעמים ומרקמים ויודעת מה היא עושה במטבח.

את העוגיות המצוינות שיצאו כבר לקחתי איתי לדרך, עם תחושה נעימה אחרי אירוח ומפגש מקסים. בדרך להתכונן למשחק חשבתי יותר על המודעות המתרחבת שלי בנושא הקשר בין נפש לגוף. כשהנפש רגועה ומרוממת, גם הגוף מתפקד טוב יותר (:

עוד ממני

לא כדאי לפספס