זמן איכות משפחתי גם כשאין זמן | we live green - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

צעד ראשון: הדרך המאוזנת שתחבר אותי לנפש

תמונה גרסת הדפסה

זמן איכות עם המשפחה בחגים

כמו ששיתפתי אתכם באינסטגרם, אני מרגישה שהאתגר השנתי שלקחתי על עצמי מרתק אותי מהרגע הראשון. האתגר שלי הוא בעצם לעבוד גם על הנפש ולא רק על הגוף דרך שיטות שונות ולמצוא את הדרכים המתאימות עבורי לאיזון מנטלי ופיזי. בתור ספורטאית מקצועית, אני רגילה לכבוש יעדים ולעבוד עם לוח זמנים קפדני ופתאום אני צריכה ללמוד לשחרר, להירגע ולהתחבר פנימה, משימה לא פשוטה למישהי כמוני שתמיד נמצאת בתנועה ובתחרות מול עצמי להיות הכי טובה שאפשר במה שאני עוסקת.

אני מחויבת למטרה משום שאני באמת מאמינה שהחיבור לנפש יעשה לי רק טוב גם לגוף ויתן לי כוחות להיות כדורגלנית טובה יותר, להתמודד עם ניצחונות והפסדים ברמה עמוקה יותר וליצור איזון מבפנים ומבחוץ.

החגים בפתח ואני מצפה כבר לזמן איכות משפחתי שממתין לי. המשפחה שלי עבורי היא מקום של כוח ונחמה, מקום בטוח ונעים בו אני יכולה לדבר על הכל ופשוט לשחרר ולהתמלא באנרגיות. זה לא ברור מאליו, הורים ואחות כל כך קרובים ומלוכדים, ואני באמת מרגישה שזכיתי. אני כל כך אוהבת את תקופת החגים בה הכל עוצר מלכת ויש לי זמן לבלות עם המשפחה בלי לחצים של עבודה ולוחות זמנים. בלי התחייבויות, רק זמן ביחד, זמן שמנקה את הראש ומטעין את הנפש.

אני לא מחכה רק לחגים ליהנות מהזמן המשפחתי וגם בזמנים עמוסים מפנה זמן למשפחה ככל שרק ניתן אך כחלק מהאתגר החלטתי באופן שבועי למצוא את הזמן לבילוי משותף עם המשפחה, גם בחודשים ושבועות שנדמה שהלו"ז מתפקע מעשייה.

אמא שלי מגיעה אליי לביקור בסוף השבוע הקרוב אז יצאתי לבחור את הפירות והמצרכים האיכותיים ביותר לכבוד הביקור שלה, כי מגיע לה את הטוב ביותר ואני אוהבת לארח אותה ולתת לה חזרה חלק מהפינוק ותשומת הלב שהיא תמיד מרעיפה על כולנו.

 

מאחלת לכם סופשבוע מעולה וגם לעצמי שיהיה סופ"ש נעים עם אמא, מלא במנוחה, עם זמן רק שלנו להירגע וליהנות מהכאן ועכשיו, מהקיים והנוכח.

עוד ממני

לא כדאי לפספס