קארין סנדל עושה אימון כושר ביתי | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

אימון ביתי: ספורט כדרך חיים

תמונה גרסת הדפסה

5 דקות ביום לטובת אימון כושר ביתי

אני ללא ספק מוצאת את עצמי מתאמנת אימונים מלאים ומסודרים גם בבית, במיוחד בתקופת הפגרה מעונת הכדורגל או בימים חורפיים שלא בא לי לצאת לחדר כושר.  השבועות האחרונים למשל הם דוגמה לתקופה אידיאלית לאימון ביתי, שכל כך סוער בחוץ וקשה או לא נעים להוציא את הראש מהדירה המחוממת.

בסרטון של רוני יש סקוואטים ופלאנק שאני משלבת באימון ביתי. הם יכולים להתאים באופן טבעי לתרגילי משקולות שאני אוהבת לעשות בבית לצד תרגילים של Body Weight שאני עושה שהם בגדול, תרגילים שמיועדים לביצוע ללא צורך במשקולות או ציוד, רק הפעלה של השרירים הנכונים במנחים הנכונים שפועלים לחיזוק טוטאלי של הגוף.

אי אפשר לומר שאני מאמינה רק בחשיבות של האימון הביתי, אני מאמינה בחשיבות האימון הגופני, נקודה. כך שאם מצליחים לעשות את זה בבית, זה מה שחשוב.

יש בבית תחושה משחררת של שקט וחופש שאי אפשר להשיג לפעמים מחוץ לבית כך שמבחינתי זה פתרון מעולה למי שמתרחק מחדר הכושר מאלף ואחת סיבות שונות. 

יש דרכים לעשות כושר דרך משחק, תנועה, תרגילים, לבד או בקבוצות ושיעורים כך שלדעתי, הכי חשוב שכל אחד ימצא את הדרך שלו לשלב פעילות גופנית בשגרה שלו בצורה שלא תעיק או תכביד עליו אלא להיפך, תגרום לו לחכות בציפייה עד האימון הבא. 

עוד ממני

לא כדאי לפספס