נטלי דדון משתפת לכבוד יום האישה | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

נטלי דדון משתפת לכבוד יום האישה

תמונה גרסת הדפסה

נטלי דדון מספרת על הנשים סביבה לכבוד יום האישה

"אישה לאישה מלכה". בשבילי זו לא רק סיסמה אלא דרך חיים. אני גאה להיות מוקפת בנשים חזקות שמשיגות וכובשות פסגות יחד איתי: בין אם זו אחותי שהיא תמיד לצידי בכל ההתנהלות היומיומית שלי וכל פרויקט - היא תמיד איתי, או אפרת השותפה שלי, ליאת שמנהלת עבורי את כל עולם האונליין,

עדי השותפה שלי בנושאי הביוטי והטיפוח וכמובן אמא שלי שמאז שהפכה להיות סבתא עזרה ועוזרת לי להמשיך להתנהל כמה שיותר בספונטניות ולא לפספס פרויקט או לוותר על חלומות, על אף שיש לי ילד, ובכל נסיעה או צילומים, היא תמיד שם כדי לתמוך ותמיד מאפשרת לי להמשיך להגשים את עצמי. זה מאוד מרגש אותי כל פעם מחדש וממש ולא ברור מאליו.

מעבר לחיים הפרטיים שלי אני מנסה לשדר את הסיסמה הזו גם לעוקבות שלי. אני לא צריכה את יום האישה, ואני תמיד חוגגת נשיות ועוצמה בפיד שלי, עם הקהל שלי וכמובן עם העוקבות שלי באינסטגרם.

לאחרונה, אני מרגישה שעליתי צעד ביני לבין עצמי וגם ביני לבין הקהל שלי. עליתי שלב ברמת הפתיחות מול העוקבות. אני מדברת על הפוסט שפירסמתי לאחרונה, בו חשפתי שיש לי אקנה ואני מתמודדת עם בעיית עור שמקשה עליי, במיוחד משום שהמראה החיצוני שלי הוא חלק מהקריירה שלי ובכלל העולם כיום כל כך קשור לאיך שאתה נראה. נכון, אני משתמשת בפילטרים באינסטגרם וגם באיפור אבל חשוב לי להראות, במיוחד לנשים צעירות ונערות שעוקבות אחריי, שלא הכל גלאם ונוצץ. יש תקופות כאלה ואחרות וחשוב לשמור על פרופורציות, וחשוב לי לשדר לנערות שהמראה הוא לא רק מה שמגדיר אותנו. להתבונן פנימה זה לא סתם קלישאה, זה חשוב, במיוחד לנשים צעירות שלא שלמות עם עצמן בעולם שלנו שמקדש מראה חיצוני.

תודה לכל המלכות שמקיפות אותי ביומיום שלי, למלכות שזכיתי שיעקבו אחריי ולנסיכות שבדרך להיות מלכות שיגדלו. אל תשכחו שאתן חזקות, מיוחדות, ויכולות להשיג כל מה שליבכן מבקש, אל תתנו לאף אחד לומר לכן אחרת!עוד ממני

לא כדאי לפספס