נטלי דדון משתפת בטיפ שלה לחזרה לשגרה ולאיזון | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

נטלי דדון משתפת בטיפ שלה לחזרה לשגרה ולאיזון

תמונה גרסת הדפסה

אחרי תקופה בה החצר שלנו הפכה לבילוי היחידי שהתרחש מחוץ לבית, אין ספק שטיול מרענן בארצנו הקטנה היה משהו שכולנו היינו זקוקים לו. יציאה למרחבים ולאוויר הפתוח, כדי לייצר תחושה של חופש ועצמאות.

כמובן שבקרוב לא נזכה לעלות על מטוס ליעד אקזוטי אבל היעדים המקומיים שלנו הם לא פחות שווים. בסופו של יום, עם כל הכבוד לנוף, הכל תלוי במי נמצא איתנו בטיול (:

למרות שעוד לא נגמר כל הבלגן והקורונה עוד מציבה אתגרים לא פשוטים בדרכנו, יש אשליה של חזרה לשגרה.

שגרה שנשברה ברגע אחד עם התפרצות הקורונה ברחבי תבל.

בדרך כלל, הקריירה שלי גורמת לי לעבוד מסביב לשעון ואני נהנית מכל רגע. לא הכל פשוט וקל אבל אני גאה בעצמי על הדרך שסללתי ונהנית להמשיך תמיד להרפתקאות חדשות, הפקות מרגשות ופרויקטים מעניינים.

ועכשיו? החזרה לאיזון אחרי חודשים בבית היא לא קלה. הראש והנפש התרגלו למשהו אחר.

כדי לחזור פתאום לקצב המהיר לא הייתי צריכה הרבה, חיכיתי והתגעגעתי לעשייה שלי אבל כן יש לי טיפ עבורכם, טיפ שהכתיב לי את הדרך חזרה לאיזון:

אל תשקיעו את כל כולכם בעבודה, השאירו מקום לעצמכם ולאהוביכם ואל תשכחו את מה שבאמת חשוב. המשפחה שלנו, האהובים שלנו, הם אלו בהם אנחנו צריכים להשקיע את מירב המאמצים שלנו. אני תמיד משתדלת לעשות את זה גם בשוטף אבל התקופה הזו עוד יותר הדגישה את הרצון והצורך הממשי שלי ליהנות מהקיים ולהעריך את מה שיש לנו.

הדרך שלי חזרה לאיזון התחילה בכך שעצרתי לנשום, לחבק, לצאת לשבילי ארצנו עם המשפחה הקטנה שלי ולהרגיש את הטיפ שנתתי לכם על בשרי, שהדרך שלי לאיזון מתחילה קודם כל מבפנים. בלי לחץ, בלי צעדים גדולים, אני חוזרת לשגרה האהובה שלי ומחבקת אותה אבל זוכרת להשאיר מקום גם לעצמי ולא לשקוע ולהיסחף אלא להישאר עם רגליים על הקרקע וחיוך גדול (:

אתם מרגישים שהאיזון חזר אליכם? יש לכם טיפ משלכם להשבת האיזון לחיים? ספרו לי!

עוד ממני

לא כדאי לפספס