נטלי דדון עם טיפים לתזונה נכונה לילדים | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

האתגר של נטלי: מפגש עם תזונאית

תמונה גרסת הדפסה

תזונה נכונה לילדים

אני ממשיכה באתגר השנתי, צעד אחר צעד, אל עבר הגשמת המטרות השנתיות שלי. אחת מהמטרות הללו הוא להתעקש ולהקפיד על תזונה בריאה בבית כמשפחה ועם בני האהוב.

על הפרק היום: העקשנות של ריף והבררנות שלו באוכל, אל מול הרצון שלי לתת לו את מה שבריא לו ועושה לו טוב לא רק לאותו רגע, אלא לטווח ארוך.

הרגשתי שאני צריכה יותר כלים להתמודדות והחלטתי להיפגש עם נטורופתית שתעניק לי עצות מקצועיות בנושא. אני מאמינה שעזרה מקצועית תוביל אותי לאמץ טיפים וחיזוקים שווים לדרך שיסייעו לסלול את הדרך להצלחה.

אחרי מפגש מקסים בו שיתפתי, הקשבתי והבנו את נקודות התורפה והחוזק, אלו המסקנות שאני מתכוונת ליישם בבית ועם ריף:

  1. להקפיד על יותר שומנים בלתי רוויים מהצומח כמו שמן זית, טחינה, זיתים או חמאת שקדים טבעית הטובים לתפקודי המוח, העיכול ובכלל.
  2. חשוב לשים לב שריף צורך יותר ברזל: בשר הודו, קטניות או טחינה של שופרסל גרין (יש בה גם ברזל וגם סידן שחשובים מאוד בגיל הזה). בכל זאת, תזונה עשירה בברזל עדיפה על כל תחליף או טיפות ברזל.
  3. בגן, הבנתי שריף אוכל בעיקר פחמימה ולא אוכל את החלבון שחשוב לגדילה בגיל הזה, אז עכשיו אני יודעת שאני חייבת להשלים בבית את החלבון בארוחת ערב ובין הארוחות.
  4. ריף לא ממש אוכל ירקות ופירות...בעיה. הנטורפתית הציעה לחתוך ירקות ופירות בצורות יפות ומגרות ולעשות מזה פעילות שתגרום לו לאכול אותם בכיף, משימה שאני יכולה להתלבש עליה בקלות. זה לא יהיה פשוט אבל אני חייבת לנסות.

אם יש לכן ולכם עוד עצות בנושא, במיוחד אם הילד בררן כמו הבן שלי, אשמח לשמוע ואולי גם ליישם (:

שיהיה לי בהצלחה עם זה, עדכונים בקרוב!

עוד ממני

לא כדאי לפספס