נועה רוזין מספרת איך עוברים עליה הימים בקורונה | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

נועה רוזין מתרגלת למצב החדש

תמונה גרסת הדפסה

נועה רוזין מספרת איך עוברים עליה הימים בקורונה

התכחשתי במשך תקופה ארוכה לקורונה. כשהחלנו עם הדיווחים בתוכנית הבוקר, תפסתי את התפקיד של המרגיעה, זו שאומרת שאין ממה להילחץ, ושאם יש למישהו אחריות בנוגע למצב הרוח הלאומי – זה לגמרי לנו. ואז הימים חלפו, הבהלה גברה (ובצדק) ואני מתקשה לעשות את המעבר בין רגשי הלחץ לרוגע התמידי שלי. אז מצד אחד אני מקרינה לבן שלי, ולסובבים אותי, שהכל בסדר – ועוד יהיה בסדר – כשלעיתים בתוכנית הבוקר אני נאלצת לדווח על הדברים בטון קצת אחר. 

אני מודה, אם יורשה לי, שאני נהנית מהעובדה שהבן שלי בבית. בתוכנית אני מצויידת בכל-כך הרבה רעיונות מה לעשות עם הילדים, איך לדבר, איך להעביר להם את המסר – שאני מרגישה חמושה ומוכנה לכל צרה שלא תבוא. ואם אצטרך להחסיר יום או יומיים מהמסך, לא יקרה שום דבר. בנוסף, ובאופן נעים בהפתעתו, אני מוצאת את עצמי מבשלת פי 3 יותר ממה שאני בשגרה. קציצות, תבשילים, ראגו, ירקות אפויים ועוגות טובות ובריאות – רק כדי שהמטבח יעבוד ותצא ממנו קצת נחמה. למזלי, כל יושבי הבית מאושרים מהסיטואציה, אפילו נולה הכלבה.

אם יש לכם מתכונים טובים, אל תהססו לשלוח לי באינסטגרם, כן? אני אשמח לקבל רעיונות והשראה מכם - נראה שיש לנו עוד הרבה ארוחות לבשל יחד בקרוב, זה החלק הנעים בכל הבלגן (:

עוד ממני

לא כדאי לפספס