ירדן הראל משתפת לכבוד יום האישה | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

ירדן הראל כותבת על יום האישה הראשון שלה בתור אמא

תמונה גרסת הדפסה

יום האישה עם ירדן הראל

גדלתי בבית של בנות, הבת הצעירה מבין שלוש בנות!

ועם תואר הצעירה מגיע גם יחס מיוחד - אני זאת שתמיד דאגו לה ושמרו עליה (בואו נודה על האמת, לא תמיד עשיתי להן חיים קלים, ואפשר לומר שקצת שיגעתי והרגזתי אותן לעיתים קרובות (: )

אני יכולה לומר בפה מלא, שאמא שלי והאחיות הגדולות שלי הן אלו שעזרו לי לעצב את האופי והאישיות שלי והיו שם בשבילי בכל רגעי הילדות והקפריזות של הנעורים, והן חלק בלתי נפרד ממי שאני. גם היום אין יום שבו אני לא מדברת עם אמא ואם אין פגישה משפחתית (כמובן גם עם אבא שלי ועומריקו הגברים היקרים שלנו) לפחות פעם בשבוע, אני נתקפת בגעגועים. לפעמים אני צוחקת ואומרת לאבא שלי שבטח הוא רצה בן והוא מתעצבן ואומר שמבחינתו הוא רצה שש בנות.

והשנה? לי יש בת משלי! וגם בן, שני מתוקים וקטנטנים, וזו הפעם הראשונה בה אני חוגגת את יום האשה כאמא ❤ ברגע אחד, זכיתי לעוד תפקיד חשוב, הכי חשוב שיכול להיות לאישה בעיניי, תפקיד ומעמד של אמא, שמשלים את האישה שבי והופך את הכל ליותר שלם. פתאום העולם השתנה ואני מעריכה עוד יותר את הנשים שלא מוותרות על האימהות או על קריירה ובוחרות לשלב הכל יחד. 

הכוח הנשי הוא ראוי תמיד להערכה והוא השראה גדולה. כל יום מבחינתי הוא יום האשה, כל יום הוא יום טוב לצאת ולהגשים את החלומות, אשה אשה וחלומותיה! מאחלת לכולכן תמיד לצאת, לרדוף ולהשיג את החלומות שלכן, בכל גיל ובכל סטטוס. יום האישה שמח (:

עוד ממני

לא כדאי לפספס