אימון כושר ביתי עם יעל גולדמן | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

אימון ביתי: למצוא את הדרך לאיזון

תמונה גרסת הדפסה

אימון כושר ביתי

את סדרת התרגילים הקצרה אך האפקטיבית, קיבלתי מרוני, שהיא מאמנת כושר. זוהי סדרת אימון שלכאורה נראית פשוטה למדי עבור מישהי כמוני ששומרת על כושר ומתגאה ביכולות הספורטיביות שלה. אני אומרת לכאורה, כי האימון עצמו והקושי של האימון הוא לא הבעיה אצלי, אלא הרעיון של אימון לבד, בבית. משהו שאני פשוט לא נוהגת לעשות. זה לא עובד אצלי ואני שלמה עם זה, מוצאת את הדרך שלי להצלחה.

צריך להכיר את עצמך כדי להגיע לתוצאות הנכונות. אני מודעת לעובדה שאני, ללא מדריכה, פשוט לא אצליח להביא את עצמי למצב בו אני מבצעת את סדרת התרגילים באופן קבוע בבית. תמיד יהיה משהו אחר שיהיה יותר חשוב או יותר דחוף בבית. תמיד אני אדחה את התרגילים עד למצב שאני כבר עייפה מדי או עסוקה מדי עבורם.

ברגע שאני יוצאת מהבית, מתנתקת ומתחברת לשיעור שמעבירה לי מדריכת הכושר או הפילאטיס שלי, אני מצליחה להתרכז, ליהנות מהתהליך ולהגיע גם לתוצאות אליהן אני שואפת. 

אני מאמינה שכל אחת צריכה לעשות מה שנכון וטוב לה לאיזון הפנימי, ולהתמקד בשגרת אימונים שעושה טוב לא רק לגוף אלא גם ללב ולמצב רוח, שלא נדבר על תחושת השלווה של אמא לשלושה שזוכה לזמן משל עצמה, להתרכז רק בעצמה, בבריאות ובחיטוב שלה לכמה שעות בשבוע. לזה...אין מחיר (:

עוד ממני

לא כדאי לפספס