ינאי פרישר גוטמן והאישה החשובה בחייו | יום האישה נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

ינאי פרישר גוטמן מחזיר אהבה לאישה החשובה בחייו

תמונה גרסת הדפסה

ההקדשה של ינאי לאמו לכבוד יום האישה

לכבוד יום האישה, אני שמח וגאה להעניק מעט חזרה לאמא שלי, אישה מדהימה ומיוחדת שמבחינתי היא לא פחות מסופר וומן, גיבורת על שזכיתי לקרוא לה אמא.

מאז ומתמיד ידעתי שאמא שלי היא חזקה, מיוחדת ובלתי נלאית. אם זה היה בימי הילדות בקיבוץ, בימים שהם היא עמדה על כך שנבלה יחד זמן איכות משותף למרות ההחלטות הקיבוציות, אם זה בימים לפני שיצאה לפנסיה ועבדה משמרות בבית חולים, ימים ולילות, כמיילדת וקרייריסטית ותמיד מצאה זמן עבורנו לתמוך ולהיות נוכחת בחיינו. אם זה בימי הנעורים שלי, כשאבא שלי עבר להקים עסק בפיליפינים והיא חילקה את הזמן בינו לבינו וגרמה לשילוב הזה להיראות ולהרגיש טוב ונכון. ואם זה בתמיכה אינסופית באמיר ובי בימים קשים - ברמה של לבשל עבורו מדי בוקר ארוחה לפי תפריט קפדני ולחיות לצידנו כדי שנוכל להמשיך ולתפקד עם הקשיים. וכמובן עד היום שהיא עוזרת ותומכת עם רוי, תמיד בחיוך, באהבה, בהכלה ובנועם. זכיתי. זכיתי באמא שהפכה את המשמעות של אהבה אינסופית של אמא, לדרך חיים של ממש.

בכל צומת, בכל שביל ובכל דרך, אני יודע שאמא שלי לצידי, מאמינה בי, תומכת ועושה הכל כדי לעשות את החיים שלי ושל המשפחה ליפים, טובים וחזקים יותר.

לכבוד יום האישה, הכנתי לאמא שלי, אלסה היקרה, שולחן עמוס בסלטים, ירקות וכל טוב, כמו שהיא אוהבת ואנחנו אוהבים: סלט אנדיב, סלט סלקים, אנטיפסטי ועוד ועוד, מכל טוב הארץ.

יום האישה היא הזדמנות עבורי להגיד לה תודה על ימים כלילות שהיא עשתה ועושה עבורנו ועל כל מה שהעניקה לי כדי שאהפוך להיות הבנאדם שאני היום, שלמרות המהמורות שבדרך, תמיד יודע שיש עבורי בעולם מקום יציב, בטוח ומחבק, אמא שלי.

עוד ממני

לא כדאי לפספס