האתגר שלי: לעמוד מול קהל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

האתגר שלי: לעמוד מול קהל

תמונה גרסת הדפסה

מעביר את זה הלאה

אני ינאי פרישר גוטמן, מעצב פנים ואבא של רוי.

בשנים האחרונות, נכפו עליי אתגרים שלא צפיתי שינחתו עלי. אתגרים שהותירו אותי מרוסק. בפעם הראשונה, בעיצומו של אובדן, מצאתי את עצמי בעל כורחי, חשוף לגמרי מול התקשורת ולקהל והבנתי גם את העוצמה של השיתוף, ואת כוחה של התמיכה אליה זכיתי בתהליך. עם הזמן שעבר, המשכתי לשתף את קהל העוקבים שלי בפיסות מחיי והבנתי שעמידה באתגרים היא למעשה השראה לאחרים.

כדי לשרוד, הצבתי לי אתגרים מקצועיים ואישיים, וכשהצלחתי לעמוד בהם, היו אלה נצחונות קטנים שעזרו לי להתמודד עם הקשיים. היום, עומד בפני אתגר חדש שאני מרגיש שהעולם ניווט לעברי.

ככל שהזמן חלף, הבנתי שיותר ויותר אנשים רוצים לשמוע את הצד שלי בסיפור, אבל אני לא מצליח באמת להוציא אותו בקולי מול קהל. האתגר שלי לשנה הקרובה כחלק מנבחרת שופרסל green הוא להתמודד עם הפחד שלי לעמוד ולדבר מול קהל. לספר את הסיפור שלי מול עיניים נוצצות ולהצליח ליהנות מזה. להעביר תכנים מקצועיים לקולגות ואנשי עיצוב ואמנות בלי חשש. לעלות עוד מדרגה במלחמה שלי עם עצמי.

השנה הזו תהיה שנה מיוחדת. אין לי ספק שאעמוד באתגרים שיעמדו בפני אבל אני גם יודע שהדרך קדימה תהיה סלולה גם בסייגים וקושי, עד שבסופו של דבר אכבוש את הפסגה ואנצח את האתגר, עד שאוכל להשמיע את קולי ללא חשש מול אולם מלא באנשים מבלי לחשוב פעמיים. 

מזמין אתכם להצטרף אלי לשנה מיוחדת במינה, לעקוב ולהגיב גם באינסטגרם או אחרי שאר חברי הנבחרת בהאשטג - WE_LIVE_GREEN#

עוד ממני

לא כדאי לפספס