אימון יוגה וכושר ביתי עם יובל גונן | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

אימון ביתי: יוגה, כושר ומה שביניהם

תמונה גרסת הדפסה

יוגה בבית

בגדול, אני לא בן אדם של אימון ביתי, ואני מכירה את הגוף שלי שצריכה מסגרת. אבל כשהתנסיתי בסדרת התרגילים שרוני שלחה לחברי הנבחרת עלו לי כמה תובנות על אימון, על עצמי ועל הבחירות שלי בתחום הכושר אותם רציתי לשתף איתכם. 

כל חיי אני מתאמנת ועושה ספורט: במשך הרבה שנים רקדתי באופן מקצועי בבית ספר למחול וגם בלהקות. בכל המסגרות הללו מתאמנים יחד לפני העבודה על הרפרטואר וגם השואו עצמו, הוא חלק מהשגרה. כשעזבתי את התחום, המשכתי לעשות ספורט בחדר כושר והיה לי מאוד קשה. הצלחתי להתמיד רק כשהיה לי אימון אישי עם מאמן, כשמישהו חיכה לי לאימון או כשלקחתי חלק בשיעורים קבוצתיים. 

כיום, אני לרוב מתרגלת יוגה ומאוד אוהבת את האימפקט שיש למורה בסיטואציה. עם זאת, יוגה אפשר בהחלט לתרגל לבד על המזרן אז לפעמים, כשאני רוצה לזוז וגם קצת להתחבר לעצמי, אני מתרגלת בבית לבד, רק אני והמזרן.

אני מאמינה שאימון אישי זה דבר מאוד אינדיבידואלי. מצד אחד, מאמינה שחשוב שאנשים יבינו שלא חייבים להוציא סכומי עתק על חדרי כושר ושבהחלט אפשר להכנס לכושר שיא מאימונים ביתיים ובלי מכשירים, בלי הוצאות ובלי אף אחד אחר! 

מצד שני, לא כל אחד יצליח להתמיד לאורך זמן ולא לכל אחת יש את המשמעת האישית.

מעל הכל, אני חושבת שהדבר הכי חשוב הוא ספורט שנהנים ממנו, בין אם זה בבית או בחוץ, כי ברגע שתבחרו אימון שאתם אוהבים, תצליחו להתמיד. וזו בעצם החוכמה. לייצר שגרת ספורט שמייצרת גם הנאה ותחושה חיובית מעבר לכל שאר היתרונות להם אנו זוכים במשמעת אימונים קבועה.

עוד ממני

לא כדאי לפספס