האתגר הבא: תפריט שבועי או ייעול הבישולים | נבחרת גרין - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

האתגר הבא: תפריט שבועי או ייעול הבישולים

תמונה גרסת הדפסה

תפריט תזונה שבועי וארוחה ביתית בריאה מדי יום

ככל שהשבועות עוברים אני מבינה שלקחתי צעדים נכונים בדרך למטרה אבל אי אפשר לומר שהשגתי אותה עדיין, ממש לא. הפגישה שלי עם הנטורפתית עזרה לי למקד את הרצונות שלי מבחינת מבט קדימה על איך התזונה שלי צריכה להיראות אבל הבנתי שאני צריכה ממש לקבוע משימות ולעמוד בהן כדי להתקדם בצורה משמעותית. השבוע אתם תעזרו לי להחליט, עם איזו משימה להתחיל: לקדם תפריט שבועי או לייעל את שגרת הבישולים שלי?

כרגע אני חושבת ששילוב של השניים יתאים לי ומחכה לשמוע את דעתכם.

בינתיים אשתף אתכם בשגרת יום שלי מבחינה תזונתית:

בבוקר, התפריט שלי כרגע דורש חיזוק בגרסת ארוחת הבוקר. חייבת להקפיד על ארוחה מסודרת ולבחור לסירוגין בין שייק ירקות ופירות מפנק ומזין לבין ארוחת בוקר קלאסית של חביתה, גבינות, ירקות ולחם.

אני לא טיפוס שאוכל ארוחת צהריים גדולה כך שארוחת הערב היא הארוחה המשמעותית ביותר ביום שלי, עליה אני חייבת לשים דגש מיוחד. 

בחישוב מהיר, מתוך שבעה ימים, כאשר בממוצע אני אוכלת פעם אחת בחוץ ללא חישוב קלוריות (צ'יט דיי, מכירים?) ופעם אחת אנחנו מזמינים הביתה, בדרך כלל אסייתי וסושי, נותרו חמישה ימים לדאוג לארוחה מזינה בבית. בכל פעם שאני מבשלת, נשאר לנו אוכל ליומיים בערך כך שאם אתכנן מראש, אוכל לבשל רק פעמיים-שלוש בשבוע ולדאוג לתזונה מאוזנת וארוחה ביתית וטעימה מדי יום. 

המסקנות: 

לדאוג לקנייה מסודרת של ירקות וקטניות

לדאוג שתמיד יהיו לי מצרכים לחתוך סלט טרי

שתמיד תהיה לי אופציה להכין תבשיל טרי, מזין ומהיר,

שתמיד אהיה מוכנה עם מוצרים במזווה וכך לא אגיע למצב שאני צריכה לעשות קנייה מזדמנת. 

אז מה אתם חושבים? עד שאקבל תשובות סופיות מהסקר, השלב הראשון הוא להתחיל את רשימת הקניות שלי לשופרסל גרין, מוזמנים להציע לי רעיונות משלכם שיובילו לארוחות מעניינות (:

עוד ממני

לא כדאי לפספס