פירות וירקות בשופרסל – מהחקלאי לצרכן
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

פירות וירקות בשופרסל – מהחקלאי לצרכן

תמונה גרסת הדפסה

שופרסל מביאה לכם חקלאות ישראלית ואיכותית במיטבה היישר מהחקלאי אליכם לצלחת

מאת: הדס חרדון, דיאטנית קלינית. מומחית בתחום סוכרת, כליות ופוריות

אם היה אפשר לשם את מדבקת כובע הטמבל הכחול שמסמלת מוצרים שיוצרו בישראל על פירות וירקות,
כשהייתם נכנסים לסניפי שופרסל הייתם רואים שלל מדבקות כחול לבן בעיניים.
אנחנו בהחלט יכולים להיות גאים בחקלאות הישראלית שלנו. על פי משרד החקלאות, ישראל מספקת בעצמה את כל צרכיה בירקות, בפירות וגם בחלב, עופות וביצים.

החקלאות הישראלית היא גאווה בינלאומית. היא נמצאת בהתייעלות מתמדת, בשימוש גובר במכונות חדשניות שמפחיתות את הצורך בידיים עובדות ובמחקר ופיתוח ציבורי מהטובים בעולם.
גם בתחום ההתייעלות במים ישראל נמצאת על המפה. כידוע, מדינת ישראל לא התברכה בשפע של מים. עובדה זו מחייבת את החקלאות להתייעלות מתמדת. מנתוני משרד החקלאות, התייעלות זו הפכה את ישראל למדינה היעילה בעולם בתחום השימוש במים.

למרות שנראה לכם אולי שענף החקלאות מורכב ברובו מעובדים זרים, הנתונים מראים אחרת. מדובר בענף שרובו המוחלט ישראלי: יש כ-72 אלף עובדים בענפי החקלאות בתעסוקה ישירה, זאת אומרת ממש בשטח, ורק 21 אלף מהם הם עובדים זרים.
אבל את תתבלבלו, תעסוקה בחקלאות היא הרבה יותר מעבודה בשתילה ובקטיף.
בתעסוקה עקיפה בחקלאות מועסקים עוד כ-170 אלף עובדים ישראלים בייצור מוצרים חקלאיים ובלוגיסטיקה המסייעת לפעילות החקלאית.
לא סתם החקלאות אצלינו פורחת. אנחנו הישראלים אוהבים לאכול ירקות ופירות. מנתוני משרד החקלאות עולה כי הצריכה של ירקות ופירות בישראל גבוהה כמעט פי 2 בהשוואה לנתוני הצריכה באיחוד האירופי ובארה"ב.

ברשת שופרסל ירקות ופירות בשופרסל זו התמחות. שופרסל מכירה היטב את הרגלי הצריכה של הקהל הישראלי וגם את חשיבותה של תזונה מגוונת עשירה בפירות וירקות טריים ובאיכות הגבוהה ביותר.

בשביל שתקבלו את הטוב ביותר, כל הירקות והפירות בשופרסל עוברים את מערך בדיקות האיכות הקפדני בישראל ואתם מקבלים פירות וירקות טריים וטובים שחלקם הגיעו אליכם תוך 24 שעות לאחר שנקטפו, ישירות מהחקלאי לסניף הקרוב לביתכם.

 

אולי יעניין אותך גם

לא כדאי לפספס