דברים גאוניים שאפשר לעשות עם שקיות זיפר - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

דברים גאוניים שאפשר לעשות עם שקיות זיפר

תמונה גרסת הדפסה

דברים גאוניים שאפשר לעשות עם שקיות זיפר

כולנו מכירים את השקיות האלה עם סוגר, שמגיעות באריזות בגדלים שונים. לרוב משתמשים בהן כדי לקחת כריך לעבודה, מיקס אגוזים או פירות חתוכים, אבל לשקיות האלה יש עוד כל כך הרבה שימושים שפשוט יעיפו לכם את המוח

שקית קרח אישית

קיבלתם מכה ורוצים להניח על האזור משהו קר? עברתם ניתוח וקומפרסים קרים מומלצים לתהליך ההחלמה? שמים סוף לשימוש בשקיות אפונה קפואה מהמקפיא או לקוביות קרח במגבת שמטפטפות לכל עבר. פשוט קחו ספוג כלים קטן, תספיגו אותו במים, הכניסו לתוך שקית, סגרו וזרקו למקפיא. הנה קיבלתם שקית קירור אישית ואקולוגית, לא מרשרשת ולא מטפטפת.

שקית או מגן מסך?

בא לכם להכין מתכון מהרשת? המתכון בטלפון שלכם? שימו את הטלפון בשקית – ככה גם עדיין תוכלו לקרוא את המתכון וגם לשמור על הטלפון אם בטעות ישפריץ עליו משהו או שהוא יתלכלך. כי איך דבר מעצבן יותר מלייבש את הטלפון. אגב, אם כבר קרה והוא נרטב, שימו אורז בשקית, הכניסו פנימה את הטלפון ללילה ותקוו לטוב.

השקית הטריה - לסגירה בהדבקה חוזרת

אמצעי אחסון

יוצאים לטיול? אחסנו סט בגדים של כל יום בשקית נפרדת וגם תכתבו עליה באיזה יום מדובר. זה יקל עליכם למצוא כל דבר וגם להחזיר את הדברים המלוכלכים לשקית בחזרה.

הרחקת יונים

לטיפ זה אפשר להשתמש גם בשקית סנדוויצ'ים רגילה. ממלאים במים, חומץ, מלח ומטבע של עשר אגורות. זה מרחיק יונים ואומרים שגם חרקים.

הקפאה בוואקום

נמאס לכם שאתם מנסים להקפיא משהו בתוך שקית והוא הופך לקרח בגלל האוויר שנשאר בפנים? הנה פתרון. לוקחים את שקית הזיפר, מכניסים פנימה את מה שרוצים להקפיא. ממלאים מים בקערה. טובלים את השקית עם תכולתה במים אבל משאירים את פתח השקית בחוץ. בזכות חוקי הפיזיקה, האוויר יוצר מהחלק של השקית שבתוך המים. מצמידים את דפנות השקית, סוגרים אותה ולמקפיא.

שקית "לכל מקרה"

אנחנו תמיד מתפתים לקנות דברים במבצעי 1+1 גם אם אנחנו לא זקוקים לשני מוצרים זהים, אז הנה תשמעו מה תוכלו לעשות כדי גם לחסוך כסף וגם לעשות טובה לאחרים. בכל פעם כשקניתם 1+1 מוצרי טואלטיקה בסיסיים (מברשת שיניים, משחת שיניים, סבון, טישו או מקלות אוזניים), שימו אחד מהשניים בתוך שקית זיפר. שהיא תתמלא תנו אותה למישהו שזקוק לה או העבירו לתרומה.

מה עוד אפשר לעשות עם השקיות?

לאחסן בתוכן אוזניות וכבלים במקום שיתחברו כולם לסבך אחד גדול, להקפיא בתוכן בצק של פנקייקים ואז כל מה שצריך זה להפשיר אותו, לפתוח את אחת הפינות ולהפוך את השקית לשקית זילוף או, אם אתם הורים לילדים בגיל עשרה, זה מתאים גם לאחסן בהן סליים.

כתבות דומות

לא כדאי לפספס