איך לסדר את המדפים העליונים בארונות? - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

איך לסדר את המדפים העליונים בארונות?

תמונה גרסת הדפסה

איך לסדר את המדפים העליונים בארונות?

ככה שלא נצטרך לקחת סולם ולחפור בהם כדי לגלות מה יש בתוכם. "אדונית הארונית" עושה סדר

חללי אחסון הם דבר חביב לכל הדעות. תמיד יש לנו מה לאחסן ותמיד חסר לנו מקום. לכן, ארונות אחסון גבוהים הם מצד אחד פתרון אטרקטיבי, ומהצד השני – לא כל כך נוחים לגישה.

חוק טבע הוא שמה שאתם מחפשים לעולם יהיה בארון האחרון שאליו תטפסו, במדף העליון ביותר, בארגז המרוחק ביותר ובדרך אליו יפלו עליכם החפצים הכבדים והמתפזרים ביותר.  עוד דבר שתעשו בדרך הוא לפתוח המון ארגזים שיהיו מלאים בדברים שחיפשתם בטירוף לפני שבועיים וכבר קניתם חדשים כי לא מצאתם אותם. מכאן הדרך לחילופי האשמות הדדיים וסגירת חשבונות לשנים אחורה – קצרה וכאובה.

או -

שאפשר להצמיד לחלקה התחתון של דלת הארון פתק קטן המפרט את תכולת הארון. אפשר אפילו לעשות שרטוט קטן של המדפים ולכתוב איזה סוג ארגזים וחפצים מונחים בהם. כמובן שאני ממליצה לשים במדף או ארון אחד, בצורה מרוכזת, את כל מה שקשור למשל לנסיעות לחו"ל, כולל כל המזוודות, הכריות המתנפחות, אטמי האוזניים ומתאם החשמל האמריקאי. במקום אחר ומרוכז את כל ציוד הפיקניקים והקמפינג שלכם. בכל רגע נתון אני מרשה לעשות חשבון נפש – האם בימים אלו, כשהילדים כבר הקימו משפחות לעצמם, אתם עדיין צריכים שלוש צידניות והאם באמת תרצו לישון באוהל ולאכול מכלי פלסטיק? אם התשובה היא כן, אז כדאי שתשמרו את כל החפצים האלו, והערכתי העצומה אליכם ואל כוח הסבל שלכם.

המדפים העליונים הם גם המקום האידיאלי לשים את מה שאתם יודעים שלעולם לא יהיה לו שימוש ובכל זאת אתם רוצים לשמור – בגדי נוסטלגיה (חולצות סיום מסלול, פונצ'ו דוקר מהטיול הגדול, סוודר כעור שסבתא סרגה לכם), מכתבי אהבה ישנים, פילמים ותמונות סטילס שכנראה כבר לעולם לא באמת תסדרו באלבום.

על כל ארגז הדביקו דף וכתבו מה יש בתוכו. פירוט יכול לעשות רק טוב במקרים כאלו. שמיכות וכריות לאורחים, או כאלו שאינן בעונתן, כדאי לשים בשקיות ואקום עם ניירות שעושים ריח טוב במייבש או עלי דפנה, שירחיקו מזיקים. פעולת הוואקום תצמצם את הנפח שהחפצים האלו תופסים בהרבה. ואם תרצו להגדיל עשות - הדביקו לדלת הארון גם את סוגר הפלסטיק הקטן והמעצבן של שקיות הוואקום, כי לדברים האלו יש נטייה להעלם בשנייה שתסובבו את הראש.

כתבות דומות

לא כדאי לפספס