איך לסדר את בגדי הילדים בארון? - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

איך לסדר את בגדי הילדים?

תמונה גרסת הדפסה

איך לסדר את בגדי הילדים?

כדי שלא יהפכו לערימות זעירות ומתמוטטות ולא ייעלמו במעמקי הארון. טיפים מנצחים

בבואנו לסדר בגדי פעוטות בארון אנחנו נתקלים במספר בעיות: הבעיה הראשונה היא שכמובן יש לנו הרבה יותר מדי מהם. כולם אוהבים לקנות בגדים חדשים לילדים או לנכדים שלהם. זה מספק את תאוות הקניות שקיימת בכולנו, וחוסך את נקיפות המצפון כי הרי אנחנו לא חלילה מוציאים כסף על עצמנו... בנוסף יש את המנהג הכל כך מבורך בעיני, של העברת בגדים וחפצים ומשחקים לילדים שקטנים מאלו שלנו. אני חושבת שאם כולם היו מסתפקים בפטנט הזה, תעשיות טקסטיל שלמות היו מתמוטטות ולכל ילדי העולם עדיין היה מה ללבוש. תוסיפו לזה את הבגדים הממש מובחרים שהורים שומרים מילד לילד ולא מעבירים הלאה, ותקבלו ילד בן שנתיים שיש לו למעלה ממאתיים (200!) חולצות טריקו עם שרוול קצר. זה אומר שגם אם הוא ילבש בכל יום חם חולצה אחרת, הוא לא יצליח ללבוש את כולן לפני שיגדל מהן.

הבעיה השנייה היא שמטבע בריאתם בגדים לאנשים קטנים הם, ובכן, קטנים. ולכן כל ניסיון שלנו לייצר ערימה של למעלה משלושה פריטים - סופו בהתמוטטות הן של הערימה והן של העצבים שלנו.

בעיה נוספת היא העומק הלא פרופורציונלי של הארון לעומת המקום שתופסים הבגדים, מה שמותיר שתי אפשרויות - או להשאיר חלל גדול וריק ומבוזבז בעומק הארון או לדחוף לשם עוד כמה ערימות מתמוטטות שאותן לא תפגשו יותר לעולם או עד היום שבו הבגדים בהן יהיו קטנים על הצאצא.

בגדי הילדים מסודרים

במקרה הזה ישנם כמה פתרונות אפשריים:

או לרכוש מבעוד מועד ארונות ספרים, שהעומק שלהם מתאים הרבה יותר למשימה. בארונות האלו לפחות לא יהיה עולם שלם של אריגים שנסתר מעיניכם. את מעט הבגדים שדורשים תליה תארחו בארון שלכם.

או לרכוש או להשיג סלסילות (או קופסאות נעלים. אנחנו בעד שימוש חוזר) ולהעמיד בהן את פיסות הטקסטיל הזעירות זו לצד זו. ככה אין ערימות שיתמוטטו והסלסילות יכולות להגיע לעומקו של הארון בלי שתהיה בעיה בלמשוך אותן החוצה. 
אותו פטנט חל אגב גם על מגירות. ברגע שתוכלו להעמיד את הפריטים ככה שהם יתמכו אחד בשני, תוכלו בקלות לשלוף אחד בלי ליצור כאוס בקרב השאר. כמובן שחולצות קצרות יופרדו מחולצות ארוכות שיופרדו מסווטשירטים. אם תוסיפו מדבקה קטנה (מוואשי טייפ, ולא מהסוג שלוקח אחר כך חצי שנה לקלף אותו), ובו תציינו מה הקטגוריה של אותה עמודה, תאפשרו גם לאחרים למצוא ולהחזיר את הדברים למקום.

ובא לציון גואל.

 

כתבות נוספות

לא כדאי לפספס