איך לארגן את אביזרי השיער בבית? - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

איך לארגן את אביזרי השיער בבית

תמונה גרסת הדפסה

איך לארגן את אביזרי השיער בבית

כל בית שיש בו לפחות ארוכת שיער גנדרנית אחת מכיר את התופעה הזאת, שיש עשרות אביזרי שיער וברגע האמת לא מוצאים אותם. אז איך לדאוג שזה לא יקרה?

סיכות וסיכות סבתא וסיכות קליפס וגומיות וקוקיות וקליפסים וקשתות וסרטים... כל אלה, בניצוחה של המברשת ובניצחונו של מסרק הכינים, מהווים את ארסנל הטיפוח למראה שיער מקושט. התופעה נצפית בעיקר בקרב בחורות בנות שנתיים עד עשר, אך זולגת גם לגילים מאוחרים יותר. הפריטים האלו הם בדרך כלל קטנים, כואבים לדריכה, נוטים להתפזר, להתגלגל, להידחף מתחת לספה ולהיעלם בדיוק בזמן שבו צריך לצאת מהבית לבית הספר או לעבודה. ואז קונים עוד כאלו, והם, דנידינים שכמותם, נעלמים כהרף.

והפתרונות?

קחו קופסת מתכת עגולה, נגיד של תחליף חלב. בעצם לא נגיד, הכי טוב זו קופסה גדולה של תחליף חלב (אפשר לצפות אותה במדבקות, או בבד נאה, וככה לשרוף אחד צהריים של יצירה עם הילדים), כרכו סביבה את הקשתות, זרקו פנימה את כל הפריטים הקטנטנים והמסתובבים במקומות שלא שלהם, הוסיפו את המברשת וטאדאם!

עכשיו קחו לכם רגע של מחשבה ומצאו את הנקודה המדויקת שבה הקופסה צריכה להיות – בחדר האמבטיה? בכניסה לבית? בגובה שלכם או דווקא בגובה של הילדים? אולי בהכירכם את הנוער הנמצא בביתכם כדאי שיהיו כמה קופסאות כאלו, מפוזרות בנקודות אסטרטגיות בבית?

עוד פטנט נחמד הוא לקחת את המגנטים שבעלי מקצוע משאירים לכם על דלת הכניסה, להדביק על הצד המצויר שלהם דבק דו צדדי ולהצמיד אותם לפינות שבהן יש נטייה להוריד אביזרי שיער, כמו פינת המראה במקלחת, הדופן הפנימית של המגירה ועוד מקומות בסיכון גבוה. אל המגנט הזה אפשר להצמיד המון סיכות ראש. ואז לא לזכור שהן שם וללכת לקנות חדשות. אבל זה כבר ענין אחר לגמרי.

 

כתבות נוספות

לא כדאי לפספס