כל השיטות להסרת שיער בבית - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

כל השיטות להסרת שיער בבית

תמונה גרסת הדפסה

כל השיטות להסרת שיער בבית

למרות השיטות המגוונות להסרת שיער לצמיתות שמוצעות היום בשוק, נשים רבות עדיין מעדיפות לעשות זאת בפרטיות בזמנן ובביתן. לשמחתנו השיטות הביתיות להסרת שיער הלכו והתפתחו בשנים האחרונות וכבר אין צורך לחמם שעווה על הגז, לחתוך מסדין חתיכות ארוכות של בד ולהזעיק את השכנה שתחזיק לך את היד.

בין אם את מעדיפה גילוח, המסה או מריטה תוכלי למצוא את התכשירים שיהפכו את השיטה המועדפת עלייך להרבה יותר קלה. 

גילוח

גילוח היא כנראה השיטה הכי נפוצה וזמינה להסרת שיער וכדי להפוך אותה לקלה עוד יותר, השכילו החברות המתמחות לייצר סכינים בעלות תנועה רב ממדית ולהבים מתכווננים שמתאימים לגילוח אזורים מקומרים כמו הברכיים, המפשעות, בית השחי ומסביב לעצם הקרסול. את הגילוח יש לבצע תמיד נגד כיוון צמיחת השיער, על עור רטוב ולהיעזר בסבון נוזלי או מעט מרכך כדי שהסכין תחליק בקלות. בסיום הגילוח אל תשכחי למרוח את כל האזורים המגולחים בקרם לחות עשיר.

קרם

קרמים או משחות להסרת שיער מתאימים במיוחד למי שמלכתחילה אינה שעירה מאוד. הם פועלים על ידי המסה של השיער ואינם כרוכים בכאב, גירוי או תחושת אי נוחות. התוצאה היא רגל חלקה למשעי וללא כל סימנים למשך ימים ספורים (יש הטוענות לזמן מעט ארוך יותר מגילוח).

רצועות שעווה

עבור מי שמעדיפה את השיטה הישנה של שעווה, היום קיים פתרון שמחליף את השעווה הרותחת (והמסוכנת) שהשתמשנו בה לפני שנים. מדובר ברצועות שעווה מוכנות בגדלים שונים שיתאימו לאזורים שונים בגוף מהם נרצה להסיר את השיער – רגליים, בית שחי, מפשעות ושפם. רבות מהרצועות המוכנות מכילות גם חומרים מרגיעים דוגמת אלוורה, קמומיל ושמנים טבעיים שעוזרים למנוע גירויים ותחושת אי נוחות.

מסיר שיער משולב ורוד, גאלהמסיר שיער משולב, GALA BEAUTY

מריטה באמצעות מכשיר חשמלי

מכשירי מריטת שיער לשימוש ביתי הפכו לנפוצים ומשוכללים מאוד בשנים האחרונות. רובם עובדים בשיטה של פינצטות קטנות שלוכדות את השיער ומושכות אותו מהשורש ולכן התוצאה תחזיק מעמד זמן רב יותר מגילוח או המסה. המכשירים הללו מגיעים בגדלים שונים – ראש רחב יתאים להסרת שיער משטחים גדולים כמו הרגליים וראש צר יתאים להסרה מדויקת מאזורים רגישים כמו בתי השחי והמפשעות. ייתכן והפעולה מעט תכאב בפעמים הראשונות, אבל המשתמשות מדווחות על הפחתה משמעותית בכאב ככל שחוזרים על הפעולה.

כתבות שאולי יעניינו אותך

לא כדאי לפספס