חשמל לבית - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

מרגישים את החשמל באוויר!

להדליק, לכבות. ביננו, אפשר לקבל יותר ממוצרי החשמל בבית. כאן תמצאו סקירות והמלצות על טלוויזיות, גרילים, ועוד מגוון מוצרי חשמל חדשים, שידליקו אתכם לקנות ולהביא הביתה.

לפני שקונים טלוויזיה

טכנולוגיה משוכללת זה לא מספיק

אם יש משהו שלמדנו במונדיאל זה שגם אם רכשנו טלוויזיה 4K, זה עדיין לא מבטיח שהשידור יהיה באיכות המקסימלית. כדאי לבדוק עם ספקית שירותי הטלוויזיה שלכם אילו השידורים אכן מועבר באיכות המקסימלית, והאם תידרשו לשלם תוספת על ממיר מיוחד.

חוששים מהרעש של קולט האדים?

החשש לא מוצדק. הנה מה שאפשר לעשות

ודאו שהקולט מוצמד היטב לקיר, כדי שיהיו לו כמה שפחות רעידות, ושהפילטרים מוצמדים טוב לקולט. בנוסף, דגמים מסוימים של קולטי אדים מגיעים עם מנוע יניקה נפרד או חיצוני, מה שמקטין את עוצמת הרעש.

מדיח זול – לא בהכרח פחות טוב

טיפ שיחסוך לכם כסף

יש בשוק המון מדיחים בהמון דגמים והרבה תוכניות ובהתאם גם הרבה רמות מחיר. אפשר בהחלט למצוא מדיח טוב בלי יותר מדי פונקציות שיכול להיות שאתם בכלל לא זקוקים להן.

מה עדיף – גריל חשמלי או גריל גז?

אוהבים לעשות על האש? הטיפ הזה בשבילכם

התשובה תלויה בהמון דברים כמו כמה מקום יש לכם ומה התקציב שלכם. בכל מקרה כדאי לדעת שגריל גז מתחמם מהר יותר ודורש פחות זמן צלייה, ובנוסף לאוכל שהוכן בגריל גז יש יותר טעם של "על האש" מסורתי.

מייבש כביסה – הגודל כן קובע

או: טיפ נגד קמטים. של הבגדים

אם אתם נוהגים להשתמש במייבש כביסה לכל הכביסה שלכם, דאגו שהקיבולת של המייבש תהיה גבוהה מקיבולת מכונת הכביסה שלכם, כי הבגדים במייבש דורשים יותר מקום כדי שיתקמטו פחות.
עמוד בטעינה ...