עולם הבית - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

עיצוב נכון הופך כל בית לחלום

להזיז, להוסיף, לשנות. לפעמים זה כל מה שצריך כדי לעצב את חלל המגורים שלכם ולהפוך אותו לביתי, חמים ומזמין. כאן תוכלו למצוא שפע של רעיונות עיצוב שיעזרו לכם לשדרג את הבית ולהפוך אותו לממלכה מעוצבת

ידיות איכותיות לארונות המטבח

טיפ לעיצוב המטבח

לא תאמינו כמה דבר קטן כמו הידיות של ארונות המטבח יכול לחולל שינוי גדול במראה שלו, בלי להוציא המון כסף. רק הקפידו על בחירת ידיות באיכות גבוהה כי זהו מרכיב שנמצא בשימוש יומיומי ולכן רצוי שיהיה עמיד וישרוד זמן רב.

קיר "גלריה" של תמונות

טיפ לעיצוב הבית

מי אמר שתמונות מיועדות רק לתלייה? אפשר גם לשים אותן על מדף או אפילו להשעין על הקיר. ואם כבר תולים, אפשר ליצור קיר שהוא "גלריה" של תמונות, ומדי פעם להחליף אותן כדי לגוון וליצור עניין.

יצירת מראה רטרו בקלות ובזול

טיפ לעיצוב הבית

רוצים ליצור מראה רטרו בקלות ובזול? לכו על כריות עם הדפסים של מוטיבים מעוגלים, פייזלי, טאי-דאי, או הדפסים גאומטריים. אפשר גם לפזר ברחבי הבית אביזרי נוי קטנים בצבעים חזקים.

איך ליצור מראה מרווח יותר לבית?

טיפ לעיצוב הבית

מראה לא מיועדת רק כדי שתראו איך אתם נראים. היא גם מעניקה אשליית גודל וכפילות של שטח החלל, וכתוצאה יוצרת מראה מרווח יותר גם לחללים הקטנים ביותר. ואגב, לא חייבים לתלות את המראה, אפשר גם להשעין על הקיר.

לחסוך בחשמל עם המקרר

הטיפ שיכסוך לכם הרבה

בחורף כדאי לכוון את התרמוסטט של המקרר לטמפרטורה גבוהה יותר בכמה מעלות. ככה הוא יצרוך פחות חשמל. רק לא לשכוח להוריד בחזרה בקיץ.

כוננית כוורת - חובה בחדר הילדים

טיפ לעיצוב חדר הילדים

כוננית כוורת היא רהיט חובה בחדר הילדים. היא מגיעה במגוון עיצובים ומידות שיכולים להתאים גם לחדר הילדים הקטן ביותר. מלבד היתרון בשטחי אחסון מרובים, שידת הכוורת מאפשרת לילדים לאמץ הרגלי סדר קלים לביצוע.
עמוד בטעינה ...