כל הסודות לפן מושלם בבית - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

עיצוב וטיפוח השיער

כל הסודות לפן מושלם

תמונה גרסת הדפסה

איך עושים פן מושלם בבית?

איך להגיע בבית לפן מושלם (כמעט) כמו במספרה? אם תקפידי על כמה שלבים וכללים פשוטים את צפויה להשיג את המטרה

למרות החידושים בתחום החלקת השיער (מברשות ומחליקים), נשים רבות עדיין מעדיפות את השיטה המסורתית של פן ולא מוותרות על התוצאה הטבעית ומגע השיער הרך שמתקבל אחרי פן מוצלח.

עבור מי שלא מעוניינת להגיע פעמיים או שלוש בשבוע למספרה כדי לחדש את הפן בידיו הנאמנות של הספר ועל הדרך להוציא כל חודש מאות שקלים, הכנו את המדריך לפן מוצלח בבית. כל מה שצריך זה מכשיר פן איכותי, מעט אביזרים נלווים (מברשת פן עגולה עם זיפים קולטי חום, מברשת רגילה, קליפסים, מראה ליד נקודת חשמל ורצוי גם קרם הגנה מחום) וסבלנות.

פן לשיער, גאלה הום

מייבש שיער - GALA HOME

 

מתחילים:

  1. חפפי את השיער וספגי את עודפי המים בעדינות עם מגבת או חולצת טריקו ישנה. פן עושים תמיד על שיער נקי ולח. אם את ממהרת, תוכלי לייבש את השיער עם הפן בטמפרטורה נמוכה לפני תהליך ההחלקה, אבל הקפידי שהוא לא יתייבש לחלוטין.
  2. מרחי קרם הגנה מחום על כל השיער. הקרם לא רק יוצר שכבת הגנה ושומר על השיער מנזקי החום, אלא גם מוסיף לו ברק, מנטרל חשמל סטטי ומשפר את התוצאות.
  3. הברישי היטב את השיער לכל אורכו והתירי את כל הקשרים.
  4. החליטי באיזה צד את מתחילה. השאירי את קווצת השיער הראשונה ואספי את שאר השיער בקליפס (ייתכן ויהיה לך קל יותר להתחיל דווקא בחלק האחורי התחתון של הראש. במקרה הזה אספי את השיער ל"קוקו בלוף" באמצעות קליפס והתחילי בהחלקת השיער שנותר מאחור).
  5. הניחי את קווצת השיער על המברשת העגולה בחלק הקרוב לשורשים. אין צורך לגלגל את השיער על המברשת, רק לתפוס את השיער באמצעותה ובהמשך למשוך אותה כלפי חוץ.
  6. הפעילי את מייבש השיער על הטמפרטורה הרצויה (בין 180 ל-210 תלוי בסוג השיער שלך) והחזיקי אותו במרחק של לפחות 3 ס"מ מעל המברשת. חשוב להקפיד שהחום יגיע ממרכז הקודקוד כלפי מטה. משכי את המברשת, תוך כדי גלגול שלה, לכיוון הקצוות וחזרי על הפעולה עד שקווצת השיער יבשה במלואה.
  7. שחררי קווצת שיער נוספת וחזרי בדיוק על אותה הפעולה עד שתסיימי את הראש כולו.
  8. לאחר שהשיער כולו מוחלק, הפכי את הראש והעבירי סיבוב נוסף עם הפן (ללא מברשת) על כל השיער. מכת החום הנוספת הזו תיתן את היישור הסופי.
  9. הפכי את הראש בחזרה ומרחי סרום על הקצוות.

 

עוד באותו נושא

לא כדאי לפספס