דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

כל סודות הטיפוח במקום אחד

טיפים על סרום ופילינג, פתרונות קסם לטיפוח עור הפנים וגם מדריכים מלאים לקרמים ואנטי אייג'ינג - קחו רגע לעצמכם ותדאגו לגוף שלכם.

אנטי אייג'ינג

מתי מתחילים?

תכשירי האנטי אייג'ינג מסייעים בהאטה של תהליכי ההזדקנות של העור, ולכן מומלץ להתחיל להשתמש בהם עוד לפני הופעת הסימנים החיצוניים, כבר בשנות העשרים, אז מתחיל תהליך הזדקנות העור.

פילינג

גם לכפות הידיים

כדי לשמור על כפות ידיים מטופחות מומלץ לעשות להן פילינג פעם בשבוע. את הפילינג כדאי לעשות לפני שאת הולכת לישון ואחריו למרוח על הידיים קרם עשיר או אפילו את המסכה שאת משתמשת בה לפנים.

משתמשת בחלב פנים?

לא במעגלים

את חלב הפנים מורחים ממרכז הפנים כלפי חוץ ומנגבים באמצעות צמר גפן בתנועה דומה. תנועות מסאז' מעגליות רק "דוחפות" את הלכלוך שנמצא על פני העור לתוך הנקבוביות.

עיגולים ונפיחות סביב העיניים?

קבלי פתרון קסם מהיר

עבר עלייך לילה קשה והתעוררת עם עיגולים שחורים בדיוק ביום שבו יש לך פגישה חשובה? דאגי מבעוד מועד שיהיו לך שתי כפיות במקפיא, הוציאי אותן בבוקר, תני להן להפשיר כמה שניות ואז הניחי על העיניים לכמה דקות.

תוקף של מוצרי קוסמטיקה

איך תדעי עד מתי אפשר להשתמש במוצר?

על רוב מוצרי הקוסמטיקה מצוין מספר החודשים שבהם המוצר ראוי לשימוש אחרי הפתיחה. כשאת פותחת מוצר חדש, כתבי עליו בטוש לא מחיק את תאריך הפתיחה, וכך תדעי עד מתי אפשר להשתמש בו.

קרם גוף בקיץ

הטיפ שיעשה לך את היום

חצי שעה לפני המקלחת הכניסי את קרם הגוף שלך למקרר. כשתצאי תזכי להתמרח בקרם קריר ונעים, ובתור בונוס הקרם הקר גם יעזור לכווץ את הנקבוביות.

סרום

על שום מה?

סרום הוא חומר בעל כמות גדולה של רכיבים פעילים, שחודר בצורה יעילה לשכבות העור העמוקות ומסייע לשקם את התאים ולעכב את תהליכי ההזדקנות. הסרום גם משפר את פעולת קרם הלחות שנמרח מעליו.

מתעצלת לשים קרם לילה?

הטיפ שיגרום לך לשקול זאת שוב

מחקרים גילו שבזמן שאנחנו ישנות זה הזמן שבו קצב בניית התאים עולה, יכולת הספיגה גדלה והעור מוכן ומזומן לקלוט חומרים מזינים.

שמן זית

גם לשימוש חיצוני

מלבד העובדה שהוא טעים ובריא, שמן זית משמש גם בתעשיית הקוסמטיקה והוא גורם לעור להיות רווי בלחות, חלק ואלסטי יותר.

עמוד בטעינה ...