תחליקו את זה: טיפים לטיפוח ברכיים ומרפקים יבשים - מגזין שופרסל
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

תחליקו את זה: טיפים לטיפוח ברכיים ומרפקים יבשים

תמונה גרסת הדפסה

ישנם שני איזורים בגוף שנוטים ליובש וחספוס ודורשים להתייחסות מיוחדת בשגרת הטיפוח. כך תהפכי את הברכיים והמרפקים לרכים ונעימים

שני אזורים בגוף נוטים ליובש קיצוני ומשניהם רובנו נוטות להתעלם, פשוט כי הם אינם בטווח הראייה והמגע שלנו. מדובר כמובן בברכיים ובמרפקים. העור באזורים אלו נוטה להיות גס ועבה, הוא כזה באופן טבעי, והולך ומתעבה במהלך השנים, כיוון שהוא מכסה מפרקים שנמצאים בתנועה מתמדת ועליו לעמוד באתגרים לא פשוטים. זו גם הסיבה שהוא מאבד לחות במהירות.

במגע באיזורים אלו מקבלים תחושה של יובש וחספוס, במקרים חמורים יכולים להיווצר גם סדקים, ופעמים רבות הם ייראו אפרוריים או כהים ולכן הם דורשים התייחסות מיוחדת בשגרת הטיפוח.

ראשית, מומלץ לבצע פילינג בברכיים ובמרפקים, ניתן לעשות זאת בקלות תוך כדי המקלחת באמצעות עיסוי עם קרם או תרחיץ עם גרגירים או באמצעות ספוג קשיח או מחוספס. הפילינג יבצע ניקוי עמוק, יסיר את תאי העור המתים שהצטברו על העור ואת השכבה החיצונית הקשה שמפריעה לספיגה של חומרי ההזנה.

תמונה של קרם גוף מזין עם שמן זית

קרם גוף מזין עם שמן זית 200 מ"ל, סדרת NATURE מבית sCOSMETICS SPAIN, שופרסל

לאחר פעולת הפילינג, שרצוי לבצע פעם עד פעמיים בשבוע, הזיני את המרפקים והברכיים בקרם הזנה עשיר במיוחד שמכיל חומרים מרככים, למשל קרם הזנה עם שמן זית של sCOSMETICS, שניתן למצוא ברשת שופרסל. בניגוד לחלקים אחרים בגוף ובוודאי הפנים, באיזור הברכיים והמרפקים אין כל בעיה להשתמש בקרמים עשירים בשומן. אחרי הפילינג הם ייספגו במהירות וישאירו את האיזור רך ונעים.

עוד באותו נושא

לא כדאי לפספס