מה הסוד של מוצרי האנטי אייג'ינג לטיפוח
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

מה הסוד של מוצרי האנטי אייג'ינג לטיפוח

תמונה גרסת הדפסה

חברות הקוסמטיקה מציעות לנו שפע גדול של מוצרי אנטי אייג'ינג שמטרתם להאט את הזדקנות העור. איך הם עובדים?

אנטי אייג'ינג הפך למושג בלתי נפרד מעולם הטיפוח. היום כבר לא מספיק לנו להזין את העור ולהעשיר אותו בלחות, אנחנו רוצות מוצרים ייעודיים שיעזרו לנו לשמור על זוהר הנעורים גם כשחולפות השנים. השוק רווי במוצרים שנושאים את תווית האנטי אייג'ינג ומטרתם לסייע בהתמודדות עם תופעות הגיל שנראות על הפנים, אבל איך נדע לבחור את הנכונים עבורנו ולמה כדאי לצפות כשמשתמשים בהם?

מה קורה לעור שלנו כשאנחנו מתבגרות?

כחלק מהתהליך הטבעי המתרחש בכל התאים בגוף, גם הפנים מתבגרות. כלפי חוץ אנחנו נראה (בדרגות שונות) איבוד נפח ואלסטיות שמלווים בקמטים וקמטוטים, צניחה של העור והתרחקות שלו מעצמות הגולגולת (דבר שהופך את תווי הפנים לפחות מחודדים), פיגמנטציה וגוון דהוי ואפרורי. אורח החיים המודרני לרוב מזרז את תהליך ההזדקנות הביולוגי הטבעי, כיוון שהפנים חשופות באופן יומיומי לנזקים סביבתיים דוגמת זיהום אויר וקרינה חזקה מהשמש וממכשירים חשמליים ולנזקים הנובעים כתוצאה מלחץ אינטנסיבי, תזונה לקויה, עישון ומחסור בשעות שינה.

תמונה של קרמים מסדרת FACE CARE

סדרת FACE CARE מבית sCOSMETICS SPAIN, שופרסל

מה עושים תכשירי אנטי אייג'ינג?

תכשירי אנטי אייג'ינג מתקדמים מסייעים לתקן את הנזקים שנגרמו ל-DNA שלנו במהלך השנים, על ידי שיקום והגנה על התאים שפעולתם משתבשת עם הגיל.

מה לחפש בקרם האנטי אייג'ינג?

הרכיבים החשובים ביותר במוצרי אנטי אייג'ינג הם רכיבים שפועלים כנגד רדיקליים חופשיים שנמצאים בגופנו ו"תוקפים" תאים בריאים. הרדיקלים הם האחראיים המרכזיים לתהליך ההזדקנות העור וכדי להילחם בהם אנו זקוקים לחומרים נוגדי חמצון שתפקידם לווסת את ריכוזי הרדיקלים ולמנוע את פגיעתם בגוף. נוגדי החמצון (או האנטי אוקסידנטים) מורכבים מוויטמינים, מינרלים וחלבונים. חברות הטיפוח יודעות לבודד את המרכיבים האלו ולרקוח קרמים וסרומים שיכילו אותם בהרכבים ומינונים שונים.

איך לבחור?

קרם האנטי אייג'ינג מבקש לתת מענה לתופעות שונות של הזדקנות העור ואת צריכה לבחור את זה שמתאים לך על פי התופעות הספציפיות שהעור שלך חווה. יש מי שיפריעו לה יותר הקמטוטים או העדר המוצקות ואחרות יסבלו מפיגמנטציה ומגוון לא אחיד. הרכיבים של הקרמים השונים לרוב כמעט זהים וההבדל ביניהם טמון במינון. הבחירה הבטוחה היא ללכת על קרם אנטי אייג'ינג רב תכליתי שיסייע לטפל בכל סימני הגיל שאנחנו רואות על הפנים.

מתי להתחיל?

היעילות הרבה יותר של תכשירי אנטי אייג'ינג תתקבל אם נתחיל להשתמש בהם עוד לפני הופעת הסימנים החיצוניים, על מנת שיסייעו בהאטה של תהליכי ההזדקנות של העור. לכן מומלץ להתחיל את השימוש כבר בשנות ה-20. במקביל לשימוש בתכשירי אנטי אייג'ינג יש להקפיד על שימוש בתכשירי הגנה מהשמש מגיל צעיר ולשמור במידת האפשר על אורח חיים בריא.

למה לצפות?

בשימוש קבוע בתכשירי אנטי אייג'ינג ניתן לצפות לשיפור במרקם ובאחידות גוון העור. הלחות האינטנסיבית תוסיף לעור חיות וזוהר והתחושה הכללית תהיה של עור מתוח ורגוע יותר.

עוד באותו נושא

לא כדאי לפספס