כפות רגליים מושלמות לקיץ
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

כפות רגליים מושלמות לקיץ

תמונה גרסת הדפסה

לא חייבים לצאת מהבית בשביל להשיג כפות רגליים מטופחות ונעימות. כך תעשו את זה בקלות וביעילות

בקיץ אנחנו אוהבים לנעול כפכפים וסנדלים שמאפשרים לכפות הרגליים לנשום בעומס של הלחות והחום. אבל כדי שנעשה את זה בסטייל, צריך להשקיע בטיפוח כף הרגל שלרוב סובלת מיובש וסדקים ולעתים גם משפשופים, יבלות ופצעים שנגרמו מנעליים לא מתאימות. וזה עוד לפני שאמרנו מילה על הריחות.

יש מי שמקפידים להגיע למכון הפדיקור כחלק משגרת הטיפוח, אבל עבור אלו שמבקשים לחסוך כסף וזמן, הרכבנו מדריך קצר לפדיקור ביתי קל ויעיל.

 1. במידה ויש לך לק על ציפורני הרגליים הסירי אותו היטב באמצעות מסיר לק. הסרה נכונה נעשית באמצעות המסה ולא על ידי שפשוף שעלול לגרום נזק לשכבה העליונה של הציפורן. הניחי פיסת צמר גפן טבולה במסיר לק למשך כ-10 שניות על הציפורן ומשכי כלפי חוץ בתנועת לחיצה קלה. במידת הצורך חזרי על הפעולה שנית עד לניקוי מלא.

 2. הכניסי את הרגליים לגיגית עם מים חמימים. הוסיפי שליש כוס חומץ/לימון סחוט/כפית אבקת סודה לשתייה או כף של מלח אמבט לריכוך והשרי את כפות הרגליים במים במשך כרבע שעה.

 3. שטפי ויבשי היטב את באמצעות מגבת נקיה ויבשה לחלוטין.

 4. דחפי בעדינות את העור המקיף את הציפורניים באמצעות מכשיר ייעודי או מקל אוזניים. אסור לגזור את העור מסביב לציפורן, יש לו תפקיד חשוב במניעת זיהומים. את הציפורניים גזרי בקו ישר בכדי למנוע מצב של ציפורן חודרנית. את השכבה העליונה של הציפורן שייפי בעזרת משייף עדין.

 5. עברי על החלקים הקשים בכף הרגל עם פצירת קרטון או אבן שיוף. לא מומלץ להשתמש בבית בסכין להסרת עור קשה (למען האמת, רצוי להימנע ככל האפשר משימוש בסכין גם אצל פדיקוריסטית מוסמכת). הימנעי משיוף אגרסיבי, השיוף חייב להיעשות בעדינות על כפות רגליים יבשות. שיוף יתר יגרום לצמיחת עור מהירה יותר ולתחושת אי נוחות, לכן עדיף להוריד רק שכבה חיצונית דקה. אפשר להשתמש גם בפילינג לכפות הרגליים, כמו הקרם הטיפולי של sCOSMETICS, שאפשר למצוא בשופרסל.
  תמונה של קרם טיפולי להסרת העור בכפות הרגליים
  קרם טיפולי להסרת העור בכפות הרגליים 125 מ"ל, סדרת HANDS & FEET מבית sCOSMETICS SPAIN, שופרסל

 6. שטפי את השאריות במים ונגבי בשנית.

 7. מרחי קרם רגליים בתנועות עיסוי והניחי לו להיספג היטב.

את פעולת הפדיקור המלאה כפי שהוצגה פה מומלץ לעשות אחת לשבוע, כדי לשמור על התוצאות ניתן להשתמש בפילינג עדין במקלחת מדי יום לעסות את כפות הרגליים באמצעות קרם ייעודי, כמו הקרם לכפות הרגליים של sCOSMETICS, שגם הוא נמכר ברשת שופרסל, כל לילה לאחר הכניסה למיטה.

תמונה של קרם לכפות הרגליים

קרם לכפות הרגליים 125 מ"ל, סדרת HANDS & FEET מבית sCOSMETICS SPAIN, שופרסל

 

עוד באותו נושא

לא כדאי לפספס