איך לשמור על בושם? - שופרסל מגזין
דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

טיפים לשימוש נכון ושמירה על בושם

תמונה גרסת הדפסה

טיפים לשימוש נכון ושמירה על בושם

טיפים וטריקים שיעזרו לך להוציא מהבושם שלך את המיטב ולהאריך את חיי המדף שלו

שימוש בבושם הוא לכאורה פעולה פשוטה ביותר – מתיזים ויוצאים. אבל בפועל, יש כמה טיפים וטריקים שיעזרו לך להוציא ממנו את המיטב ולהאריך את חיי המדף שלו משמעותית. אספנו עבורך את החשובים מביניהם.

  1. כדי שניחוח הבושם יחזיק מעמד לאורך זמן, מומלץ להתיז אותו על עור נקי ולח כשהנקבוביות פתוחות לקבל אותו. אם תתיזי את הבושם מיד בסיום המקלחת הוא ייספג היטב בעור וימשיך להפיץ את הניחוח שלו במשך שעות ארוכות.

  2. אופציה נוספת להארכת זמן הניחוח היא להתיז את הבושם מעל קרם גוף (בניחוח זהה לזה של הבושם או נייטרלי) או למרוח מעט וזלין בנקודות הדופק בצוואר ובפרקי הידיים, החלק הפנימי של המרפק ומאחורי האוזניים ולהתיז את הבושם מעליו. הסיבה היא השומן שבווזלין או בקרם, שימנע מהבושם להתנדף מהר.

  3. לאחר שהתזת את הבושם הניחי לו להיטמע באופן טבעי בעור, אל תשפשפי עם האצבעות בניסיון לגרום לו להתייבש או להיספג מהר יותר כיוון שזה יחמם אותו וייפגע בניחוח המקורי שלו.

  4. כשאת ניגשת לבחור בושם עבורך רססי אותו ישירות על העור (באזור הפנימי של פרק כף היד) ולא על נייר. המתיני מספר דקות על מנת שייספג בעור ויתמזג עם הריח הטבעי שלך והריחי. בושם זהה יכול להריח שונה על נשים שונות, לכן אל תתפתי לקנות אוטומטית את הבושם שאהבת על אישה אחרת לפני שבדקת אותו על עצמך.

  5. בקיץ עדיף להשתמש בבושם נטול אלכוהול, כיוון שהשילוב בין האלכוהול לקרינת השמש, עלול ליצור כתמי פיגמנטציה על העור. אם הבושם שלך מכיל אלכוהול, הקפידי להתיז אותו בשעות היום באזורים נסתרים, למשל מאחורי האוזניים, על העורף מתחת לשיער או מתחת לבגדים. לחורף מתאימים בשמים מתקתקים ומתובלים שלרוב גם יחזיקו מעמד יותר זמן.

  6. הקפידי על אחסון הבושם במקום מוצל, קריר ויבש. למרות הנוחות שבדבר חדר האמבטיה הוא לא מקום מתאים לשמירת הבושם שלך. הנחת הבושם במקום עם תנאי אקלים לא מתאימים עלולה לגרום לו להתקלקל מהר יותר ולשנות את הניחוח שלו.

לא כדאי לפספס